به صورت رایگان ثبت نام کنید! دانلود کنید، سوال کنید، پاسخ بگیرید، بحث کنید و مطالب و نظرات تخصصی خود را با سایر مهندسان عمران در کل کشور به اشتراک بگذارید.

ارسال پاسخ ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران
نویسنده پیام
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
تشکرها: 27
تشکر شده 706 بار در 223 ارسال
ارسال: #11
RE: مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران

(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ عصر)salar.araghi نوشته است:  فکر کنم بارگذاری حداقل باید 12 تایی باشه...

دوره قبل (آبان 93) تعداد 7 سوال از مبحث ششم و 7 سوال هم از استاندارد 2800 طرح شده بود.

سوالات درباره خرید برنامه‌های ماشین حساب (آزمون محاسبات) از طریق فرم تماس
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ عصر
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
 تشکر شده توسط: salar.araghi
salar.araghi آفلاین
کاربر عادی
**
تشکرها: 29
تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #12

با سلام و خسته نباشید، بنده داوطلب آزمون محاسبات هستم. الان که این کامنت رو می نویسم به تاریخ 14 خرداد هستش، یعنی تا آزمون 4 مرداد چیزی کمتر از 50 روز مونده. نظر به اینکه برای چهارمین بار هست که می خوام شرکت بکنم و با توجه به اینکه در آخرین آزمونی که داده بودم(خرداد 93 آن هم با 3 هفته به کوب مطالعه روزی با 12 ساعت غیر مفید) با 35 درصد مردود شدم، (و دیروز نیز ماشین حساب الجبرا و برنامه هاشو از سایت شما خریداری نمودم). بنده خیلی دوست دارم در این آزمون قبول بشوم. منتها نمی دونم که چه جوری برنامه ریزی بکنم. فقط دوست دارم 50 درصد بشوم. انتظار بالاتری از خودم ندارم. نظر به اینکه 30 روز از این 50 روز باقیمانده مربوط به ماه رمضان هست و در این ماه انرژی بنده برای مطالعه کمتر از نصف میاد پایین. شما می تونید طوری برنامه ریزی به من بکنید که حداقل 50 درصد رو بیارم؟ خیلی ممنون میشم. فقط می خوام روی دروس فولاد-بتن-بارگذاری خیلی وقت بزارم. روی بقیه دروس پایه ام بهتره و می تونم از پس اونا بر بیام. با تشکر- سالار عراقی

(آخرین ویرایش این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ عصر، توسط salar.araghi.)
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #13

(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ عصر)salar.araghi نوشته است:  با سلام و خسته نباشید، بنده داوطلب آزمون محاسبات هستم. الان که این کامنت رو می نویسم به تاریخ 14 خرداد هستش، یعنی تا آزمون 4 مرداد چیزی کمتر از 50 روز مونده. نظر به اینکه برای چهارمین بار هست که می خوام شرکت بکنم و با توجه به اینکه در آخرین آزمونی که داده بودم(خرداد 93 آن هم با 3 هفته به کوب مطالعه روزی با 12 ساعت غیر مفید) با 35 درصد مردود شدم، (و دیروز نیز ماشین حساب الجبرا و برنامه هاشو از سایت شما خریداری نمودم). بنده خیلی دوست دارم در این آزمون قبول بشوم. منتها نمی دونم که چه جوری برنامه ریزی بکنم. فقط دوست دارم 50 درصد بشوم. انتظار بالاتری از خودم ندارم. نظر به اینکه 30 روز از این 50 روز باقیمانده مربوط به ماه رمضان هست و در این ماه انرژی بنده برای مطالعه کمتر از نصف میاد پایین. شما می تونید طوری برنامه ریزی به من بکنید که حداقل 50 درصد رو بیارم؟ خیلی ممنون میشم. فقط می خوام روی دروس فولاد-بتن-بارگذاری خیلی وقت بزارم. روی بقیه دروس پایه ام بهتره و می تونم از پس اونا بر بیام. با تشکر- سالار عراقی

البته تاریخ آزمون نظام مهندسی دوم مرداد هست اما یک توصیه مهم براتون دارم که اگه انجام بدید قبولیتون حتمی هست؛ متن آیین نامه ها را مجددا یک بار به دقت و به صورت کامل و مفهومی بخونید، تمام مطالب مهم را هایلایت کنید و شماره صفحه موضوعات مهم مثل جداول و غیره را روی جلد آیین نامه بنویسید. البته تست زدن در چند هفته منتهی به آزمون و انجام آزمون آزمایشی هم مفید هست. برنامه های ماشین حساب هم بسیار موثر هست و با صرفه جویی در وقت، تقریبا 20 الی 30 درصد به شما کمک میکنه یعنی شما با همون سطح معلومات قبلی، نمره این آزمونتون حداقل 55 خواهد شد.

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ عصر
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
 تشکر شده توسط: salar.araghi ، hakimmousazadeh
salar.araghi آفلاین
کاربر عادی
**
تشکرها: 29
تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #14

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم، خواستم نظرتون رو در ارتباط با کتب سری عمران بدونم؟ صرفاً با اکتفا به کتب سری عمران و نیز مباحث مقررات ملی و نیز برنامه های ماشین حساب، آیا این امکان وجود داره که در آزمون قبول شد؟ و یا اینکه نه، باید جزوات بتن و فولاد و غیره ( مثل داود مستوفی نژاد و غیره) که در قسمت منابع آوردین رو بخونیم؟ خیلی ممنون.

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #15

(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ عصر)salar.araghi نوشته است:  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم، خواستم نظرتون رو در ارتباط با کتب سری عمران بدونم؟ صرفاً با اکتفا به کتب سری عمران و نیز مباحث مقررات ملی و نیز برنامه های ماشین حساب، آیا این امکان وجود داره که در آزمون قبول شد؟ و یا اینکه نه، باید جزوات بتن و فولاد و غیره ( مثل داود مستوفی نژاد و غیره) که در قسمت منابع آوردین رو بخونیم؟  خیلی ممنون.

منابع اصلی آزمون، همون مباحث مقررات ملی ساختمان هستن. شما آیین نامه ها را مطالعه کنید و هر جا مشکلی داشتید از کتب مرجع استفاده کنید.

۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ عصر
Shadiii آفلاین
کاربر عادی
**
تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
ارسال: #16

سلام , وقت بخیر
من امسال میخوام هم توی آزمون ارشد شرکت کنم هم آزمون محاسبات (که احتمالا نیمه دوم سال برگزار خواهد شد)
جهت آزمونای ارشد توی آزمونهای آزمایشی یکی از موسسات شرکت کردم، برای آزمون محاسباتم صرفاً منابع تهیه کردم
به نظرتون چطوری میتونم هردو امتحانو موفق بشم...
ممنون میشم راهنماییم کنین

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ صبح
 تشکر شده توسط: salar.araghi
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #17

(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ صبح)Shadiii نوشته است:  سلام , وقت بخیر
من امسال میخوام هم توی آزمون ارشد شرکت کنم هم آزمون محاسبات (که احتمالا نیمه دوم سال برگزار خواهد شد)
جهت آزمونای ارشد توی آزمونهای آزمایشی یکی از موسسات شرکت کردم، برای آزمون محاسباتم صرفاً منابع تهیه کردم
به نظرتون چطوری میتونم هردو امتحانو موفق بشم...
ممنون میشم راهنماییم کنین

برای آزمون محاسبات به نظرم بهتره از همین حالا و بر اساس منابع اعلام شده شروع به مطالعه کنید. فقط چون ویرایش سوم استاندارد 2800 تا پایان شهریور 94 معتبر هست طبیعتا باید برای آزمون نیمه دوم سال از ویرایش چهارم استاندارد 2800 استفاده کنید. این مثال ها برای شروع یادگیری و آشنایی با ویرایش جدید آیین نامه 2800 مفید هست:

مثال های حل شده بارگذاری زلزله بر طبق ويرايش چهارم استاندارد 2800

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ عصر
 تشکر شده توسط: Shadiii
mrk آفلاین
کاربر عادی
**
تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #18

سلام
به نظر برای آمادگی ازمون محاسبات از چه روشی یا از چه منابعی شروع کنم بهتره ؟

ممنون

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #19

(۲۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ عصر)mrk نوشته است:  سلام
به نظر برای آمادگی ازمون محاسبات از چه روشی یا از چه منابعی شروع کنم بهتره ؟

ممنون

منابع مفید را در این بخش معرفی کردیم. برنامه های ماشین حساب هم بسیار مفید هست، همین دوستمون (مهندس عراقی) که در این تاپیک از ما مشاوره خواستن با استفاده از این برنامه ها قبول شدن.

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ صبح
 تشکر شده توسط: salar.araghi ، hakimmousazadeh
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #20

بودجه بندی سولات آزمونهای نظام مهندسی رشته عمران:

۲۹ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ عصر
ارسال پاسخ ارسال موضوع 

موضوعات مرتبط در این انجمن
موضوع نویسنده پاسخ‌ها بازدید‌ها آخرین ارسال
  مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان admin 26 25,668 ۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: admin

پرش به بخش:

کاربرانِ در حال بازدید از این موضوع: کاربر مهمان: 1 نفر