به صورت رایگان ثبت نام کنید! دانلود کنید، سوال کنید، پاسخ بگیرید، بحث کنید و مطالب و نظرات تخصصی خود را با سایر مهندسان عمران در کل کشور به اشتراک بگذارید.

ارسال پاسخ ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان
نویسنده پیام
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
تشکرها: 27
تشکر شده 706 بار در 223 ارسال
ارسال: #1
مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان

اطلاعیه ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسان شهریور 95:

شروع ثبت‌نام از تاریخ سه شنبه 1 تیر 95 آغاز و حداکثر تا 12 تیر 95 ادامه خواهد داشت.

دستورالعمل ثبت نام آزمونهای ورود به حرفه مهندسان

ثبت نام همه آزمون ها (نظارت، اجرا و محاسبات) از طریق لینک زیر امکان پذیر است:

سامانه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان شهریور ماه 1395

سوالات درباره خرید برنامه‌های ماشین حساب (آزمون محاسبات) از طریق فرم تماس
۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #2
RE: مسائل مرتبط به ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسان

قابل توجه متقاضيان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، حرفه اي كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي

بدينوسيله به آگاهي مي رساند، آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي براي دومين بار در سالجاري در 22 و 23 آبان ماه سال 1393 برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است شروع ثبت نام آزمون هاي فوق متعاقبا از طريق وب سايت دفتر به اطلاع خواهد رسيد. ضروريست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمونهاي فوق را مطالعه و از مفاد آن آگاه باشند.

"دفتر مقررات ملّي ساختمان"

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ عصر
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #3

قابل توجه متقاضیان ثبت نام در آزمونهای ورود به حرفه (مقررات ملّي ساختمان) آبان 1393

بدینوسیله به آگاهی می رساند، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در22 و 23 آبان ماه سال 1393برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است شروع ثبت نام آزمون ها از تاريخ شنبه مورخ 8 شهريور 1393 لغايت دوشنبه 31 شهريور 1393 از طريق وب سايت دفتر مقررات ملّي ساختمان انجام خواهد شد. شايان ذكر است تاريخ اعلام شده به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

ضروریست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمونهای فوق را مطالعه واز مفاد آن آگاه باشند.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #4

قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان­ كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي آبان 93

با توجه به درخواست سازمان هاي نظام مهندسي ساختمان استان ها خصوصا داوطلبان آزمون رشته معماري طراحي بدينوسيله مهلت ثبت نام كليه رشته ها تا تاريخ 7 مهرماه93 تمديد ميگردد ضمنا تاريخ اخذ تاييديه ثبت نام توسط سازمان هاي نظام مهندسي و نظام كارداني استان تا تاريخ 11 مهرماه 93 مي‌باشد. لازم به ذكر است كليه داوطلبان موظفند تاييديه ثبت نام خود را از بخش " قبلا ثبت ­نام نموده ­ام" سامانه ثبت نام كنترل نمايند و در صورت عدم تاييد حداكثر تا تاريخ 10 مهرماه 93 به سازمان­هاي نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است اين تاريخ ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي استان ها نيز مي باشد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #5

قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در سال 1394

با عنایت به تغییرات حاصله در زمان برگزاری آزمونهای سراسری دانشگاه‌ها در خردادماه و همچنین مصادف شدن ایام ماه مبارک رمضان با تیرماه سال 1394، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی می‌رساند، نوبت اول آزمونهای موصوف مربوط به سال 1394 در روزهای پنجشنبه و جمعه 1و2 مردادماه سال 1394 بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. لازم به ذکر است شروع ثبت‌نام از تاریخ شنبه 9اسفند93 آغاز و حداکثر تا 28اسفند93 ادامه خواهد داشت. ضروریست داوطلبان عزیز قبل از انجام ثبت‌نام دستورالعمل اجرائی ثبت‌نام آزمونهای فوق را بدقت مطالعه و از مفاد آن اطلاع داشته باشند.

۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #6

قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي مرداد 94

با توجه به درخواست سازمان هاي نظام مهندسي استان ها و داوطلبان آزمون هاي فوق به اطلاع مي رساند ثبت نام اين آزمون ها تا تاريخ پنجشنبه 20 فروردين 1394 تمديد گرديد. همچنين تاريخ اخذ تاييديه ثبت نام توسط سازمان هاي نظام مهندسي و كارداني استان تا تاريخ پنجشنبه 27 فروردين 1394 خواهد بود. لازم به ذكر است كليه داوطلبان موظفند تاييديه ثبت نام خود را از ­بخش "قبلا ثبت نام نموده ام" سامانه ثبت نام كنترل نمايند و در صورت عدم تاييد، حداكثر تا تاريخ 27 فروردين 1394 به سازمان هاي نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است اين تاريخ ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي و نظام كارداني استان ها نيز مي باشد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #7

قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان،كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي مرداد94

به اطلاع کلیه داوطلبان میرساند به علت پاره ای از مشکلات در قسمت دریافت کارت که در دقایقی از روز پنجشنبه مورخ20 فروردین 1394 ایجاد شده است مهلت ثبت نام تا پایان ساعت اداری روز شنبه 22 فروردین 1394 تمدید میگردد.
لازم به ذكر است اين تاريخ ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي و نظام كارداني استان ها نيز مي باشد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ عصر
Milad-shbz آفلاین
کاربر عادی
**
تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #8
[جداسازی و انتقال] مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران

سلام خدمت مهندسان عزیز
من یه سوالی دارم نمیدونم جای درستی دارم مطرح میکنم یا نه.

من آزمون اخیر نظام رو شرکت کردم.تو آزمون نظارت من متاسفانه فراموش کردم اون قسمت پایین پاسخ نامه رو پر کنم و امضا بزنم.آزمون رو هم فکر میکنم خیلی خوب زدم .
کسی تجربه شو داره؟ پاسخ نامه من تصحیح میشه ؟یا نه Sad

۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #9
RE: مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران

(۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ عصر)Milad-shbz نوشته است:  سلام خدمت مهندسان عزیز
من یه سوالی دارم نمیدونم جای درستی دارم مطرح میکنم یا نه.

من آزمون اخیر نظام رو شرکت کردم.تو آزمون نظارت من متاسفانه فراموش کردم اون قسمت پایین پاسخ نامه رو پر کنم و امضا بزنم.آزمون رو هم فکر میکنم خیلی خوب زدم .
کسی تجربه شو داره؟ پاسخ نامه من تصحیح میشه ؟یا نه Sad

هیچ مشکلی نداره و پاسخنامه شما قطعا تصحیح میشه.

۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ عصر
 تشکر شده توسط: Milad-shbz
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #10
RE: مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان

اطلاعيه ثبت ‌نام نوبت دوم آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال‌جاري

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي نوبت دوم سال‌جاري مي‌رساند، آزمون‌هاي مذكور در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 29 و 30 بهمن‌ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز شنبه مورخ 7/9/94 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 25/9/94 ادامه خواهد داشت.
لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين در آزمون‌هاي مذكور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است كه داوطلبان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.

۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ صبح
ارسال پاسخ ارسال موضوع 

موضوعات مرتبط در این انجمن
موضوع نویسنده پاسخ‌ها بازدید‌ها آخرین ارسال
  مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران admin 29 43,711 ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ عصر
آخرین ارسال: admin

پرش به بخش:

کاربرانِ در حال بازدید از این موضوع: کاربر مهمان: 2 نفر