به صورت رایگان ثبت نام کنید! دانلود کنید، سوال کنید، پاسخ بگیرید، بحث کنید و مطالب و نظرات تخصصی خود را با سایر مهندسان عمران در کل کشور به اشتراک بگذارید.

ارسال پاسخ ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان
نویسنده پیام
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
تشکرها: 27
تشکر شده 707 بار در 224 ارسال
ارسال: #11
RE: مسائل مرتبط به ثبت نام و برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان

قابل توجه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه‌اي معماران تجربي بهمن 94

با توجه به درخواست سازمان‌های نظام مهندسي استان‌ها و داوطلبان آزمون‌های فوق به اطلاع می‌رساند ثبت نام اين آزمون‌ها تا تاريخ دوشنبه 30/09/94 تمديد گرديد. همچنين تاريخ اخذ تأییدیه ثبت نام توسط سازمان‌های نظام مهندسي و كارداني استان تا تاريخ یکشنبه 06/10/94 خواهد بود. لازم به ذكر است كليه داوطلبان موظف‌اند تأییدیه ثبت نام خود را از بخش "قبلاً ثبت نام نموده‌ام" سامانه ثبت نام كنترل نمايند و در صورت عدم تأیید، حداكثر تا تاريخ 06/10/94 به سازمان‌های نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است اين تاریخ‌ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمان‌های نظام مهندسي و نظام كارداني استان‌ها نيز می‌باشد.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

سوالات درباره خرید برنامه‌های ماشین حساب (آزمون محاسبات) از طریق فرم تماس
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ عصر
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
amene_salehinia آفلاین
کاربر عادی
**
تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #12
آزمون 95

سلام دوستان کسی میدونه آزمون نظارت و محاسبات سال95کی  ثبت نامش شرع میشه؟

۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #13

(۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ عصر)amene_salehinia نوشته است:  سلام دوستان کسی میدونه آزمون نظارت و محاسبات سال95کی  ثبت نامش شرع میشه؟

باید منتظر باشید تا از طریق سایت inbr.ir اعلام بشه. احتمالا طی همین ماه آینده، اطلاعیه تاریخ شروع ثبت نام و تاریخ آزمون امسال را اعلام میکنن.

۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ عصر
مشاهده‌ وب‌سایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر پاسخ به این ارسال همراه با نقل قول
amene_salehinia آفلاین
کاربر عادی
**
ارسال: #14
آزمون نظام مهندسی

سلام.من کاردانیم عمران راه های روستایی خوندم وکارشناسیم عمران ساختمان،میخواستم بدونم من میتونم تو آزمون نظارت و محاسبات نظام  مهندسی شرکت کنم؟

۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #15

(۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ عصر)amene_salehinia نوشته است:  سلام.من کاردانیم عمران راه های روستایی خوندم وکارشناسیم عمران ساختمان،میخواستم بدونم من میتونم تو آزمون نظارت و محاسبات نظام  مهندسی شرکت کنم؟

این مورد را بهتره از نظام مهندسی شهرتون سوال کنید.

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ صبح
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #16

اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال جاري

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي نوبت اول سال‌جاري مي‌رساند، آزمون‌هاي مذكور در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 12 شهریور‌ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز سه شنبه مورخ 01/04/95 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز شنبه مورخ 12/04/95 ادامه خواهد داشت.
لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين در آزمون‌هاي مذكور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است كه داوطلبان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.

۱ تير ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ عصر
amene_salehinia آفلاین
کاربر عادی
**
ارسال: #17
اشکال در سیستم ثبت نام نظام مهندسی

سلام دوستان.من امروز وارد سایت inbr.ir ثبت نام شدم و تاریخ فارغ التحصیلیمو 31.5.92 زدم ولی سایت همش میزد تاریخ فارغ التحصیلیتون اشتباه است ،بعد تاریخ 16/11/92 زدم ولی اینبار سایت اطلاعاتمو تایید کرد وبهم کد رهگیری هم داد , و هر چی با کارشناسای سایت تماس میگیرم کسی جوابگو نیست .خواهش میکنم بهم بگید چکار کنم وقتی سایت تاریخ درستو قبول نمیکنه .

۵ تير ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #18

(۵ تير ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ عصر)amene_salehinia نوشته است:  سلام دوستان.من امروز وارد سایت inbr.ir ثبت نام شدم و تاریخ فارغ التحصیلیمو 31.5.92 زدم ولی سایت همش میزد تاریخ فارغ التحصیلیتون اشتباه است ،بعد تاریخ 16/11/92 زدم ولی اینبار سایت اطلاعاتمو تایید کرد وبهم کد رهگیری هم داد , و هر چی با کارشناسای سایت تماس میگیرم کسی جوابگو نیست .خواهش میکنم بهم بگید چکار کنم وقتی سایت تاریخ درستو قبول نمیکنه .

تاریخ فارغ التحصیلی را باید به صورت 92/05/31 وارد کنید.

۵ تير ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ عصر
admin آفلاین
تیم مدیریت انجمن
مدیر کل انجمن
ارسال: #19

اطلاعیه تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه شهريور ماه 95

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي شهريور ماه سال‌جاري مي‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور تا روز سه‌شنبه مورخ 15/4/95 تمديد گرديده است و داوطلبان مي‌توانند تا پايان وقت اداري روز سه‌شنبه جهت ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.

۱۲ تير ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ عصر
mahdi1293 آفلاین
کاربر عادی
**
تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #20
[جداسازی و انتقال] مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران

سلام ی سوال من کارشناسی ناپیوسته خوندم کاردانی کارهای عمومی ساختمان خوندم اگه پروانه اشتغال بگیرم پروانه اصل میدن یامرتبط?خواهشا ج بدید

۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ صبح
ارسال پاسخ ارسال موضوع 

موضوعات مرتبط در این انجمن
موضوع نویسنده پاسخ‌ها بازدید‌ها آخرین ارسال
  مشاوره جهت آمادگی آزمون های نظام مهندسی رشته عمران admin 29 45,388 ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ عصر
آخرین ارسال: admin

پرش به بخش:

کاربرانِ در حال بازدید از این موضوع: کاربر مهمان: 1 نفر